Bankettvezető asszisztens

Budapest - Csillagkert Csillagkert

30 Jul 2019

Budapest - Csillagkert

Csillagkert

    Magyarország egyik vezető, rendezvényszervezésben, catering szolgáltatásban 25 éve működő cége a Gála Eseményszervező Kft. A rendezvények vendéglátásának lebonyolítási oldalának segítéséhez keressük
    Bankettvezető-asszisztens / felszolgáló
    Munkavégzés címe: 1029 Budapest, Feketefej u. 2., Csillagkert Rendezvényközpont
     Feladatok:
    • Rendezvények átvétele, összerakása, berendezése a bankettvezetővel együttműködve
    • Személyzet, beszállítók, konyha és saját szállítók megrendelő lapjainak elkészítése, elküldése
    • Eszközlista elkészítése, megrendelése
    • Folyamatos kapcsolat tartása a rendezvényszervezőkkel, bankett vezetővel
    • Beeső rendezvények összekészítése
    • Rendezvényeken való felszolgálás
    • Esetenként rendezvény lebonyolítása
    • Telefonos egyeztetések, határidős munkák elvégzése
    • Megbeszéléseken való aktív részvétel
    Elvárások:
    • Középfokú iskolai végzettség
    • Önmagára igényes, ápolt megjelenés
    • Minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat rendezvény lebonyolítás területén
    • Előny a szakmai angol nyelv ismerete
    • Önálló munkavégzés, szakmai felkészültség
    • Rugalmas munkaidő beosztás
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (excel, power point)
    • Vendég-, minőség-, és csapatorientáltság
    • Előny a gasztronómia iránti érdeklődés, új ismeretek szerzése
    • Előny a B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezik
    • Kiemelkedő a probléma megoldó képesség, és stressz kezelés
    • Jó kommunikációs képesség
    • Nagyfokú terhelhetőség
    • Precizitás a munkavégzés során

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
    Jelentkezéseket bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre kérjük, Csillagkert szerepeljen a tárgyban!