Fekete-fehér mosogató - Csillagkert Rendezvényközpont

Budapest - Csillagkert Csillagkert

18 Jun 2019

Budapest - Csillagkert

Csillagkert

Fekete-fehér mosogató kollgánkat keressük az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett Csillagkert Rendezvényközpont konyhájára.

Címunk: Budapest, 1029 Feketefej u. 2.
Munkakezdés: azonnal
Feladatai:

  • fekete edényzet mosogatása, gépi fehér mosogtaás
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • előny a B kategóriás jogosítvány
  • esetenkénti nagyfokú terhelhetőség

Fizetés:

  • nettó 1200 Ft/ óra, csúsztatott heti kifizetéssel

Munkarend:

  • rendezvényekhez igazodva előzetes egyeztetés szerint, egy hétre előre tervezhetően

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket önéletrajzzal vagy 10-18 óra között telefonon kérjük  a +36 30 842 42 83 számon.