Pék - New York kávéház

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

08 Jul 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

Kísérletezz velünk az igazi, élő, kovászos kenyerek világában!

 Nagy múlttal rendelkező New York Kávéház keresi modern, professzionálisan felszerelt üzemébe szakmáját szerető, fejlődésre nyitott pék munkatársát.

Munkavégzés helye: 1073 Budapest Erzsébet körút 7-9.
Feladatok:

  • Kávéházunk sokféle kenyér-különlegességének, rendezvényeink pogácsa és sós aprósütemény kínálatának elkészítése adott receptúra és technológia szerint
  • Termékpaletta bővítése
  • A termeléssel kapcsolatos higiéniai és minőségi előírások betartása

Amit kérünk:

  • Szakmai végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat
  • Jártasság a pék szakma több területén

 Amit kínálunk:

  • Változatos munkafolyamatok
  • Heti 5 nap munkavégzés
  • Hajnali műszak
  • Havi 180 munkaóra
  • 8 órás bejelentett állás
  • Fizetett szabadság
  • Személyzeti étkezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Kezdőfizetés nettó 240.000 Ft / hó

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com, "New York pék" szerepeljen a tárgyban !