Mérlegképes könyvelő - Optima-Team Kft.

Budapest - Optima Team Optima Team

25 Jul 2019

Budapest - Optima Team

Optima Team

Az Eventrend Cégcsoport  - vendéglátásra, rendezvényszervezésre és szállodai üzemeltetésre specializálódott belföldi holding - pénzügyi és számviteli feladatait ellátó Optima-Team Kft

mérlegképes könyvelő

munkatársat keres!

Cégünkben több szakmai csapat látja el a pénzügyi és számviteli feladatokat, új munkatársunk a főkönyvelő és a kollégák munkáját fogja támogatni.

Főbb feladatok:

  • teljeskörű könyvviteli feladatok önálló ellátása
  • a könyvelő/pénzügyes kollégák napi feladatainak (számlázás, adatrögzítés, kapcsolattartás ügyfelekkel)támogatása
  • számviteli nyilvántartások, pénzügyi folyamatok ellenőrzése, egyeztetése kollégákkal, ügyfelekkel, partnerekkel, hatóságokkal
  • havi/negyedéves/éves bevallások, adatszolgáltatások, beszámoló elkészítése ügyfelek, hatóságok, bank részére

Jelentkezéshez szükséges szakmai tapasztalat:

  • mérlegképes regisztráció
  • 5 önálló évzárási és könyvvizsgálati tapasztalat
  • TAO/Áfa alanyokkal kapcsolatos bevallási/ ellenőrzési tapasztalat
  • pénzügyi területhez való pozitív hozzáállás szükséges

Elvárt program- és weboldalismeret:

Ajánlatunk:

  • családbarát munkahely
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • támogató vezetők
  • cégcsoportos rendezvények
  • cégcsoportos kedvezménykártya
  • napi munkaidő: 8,5 óra (ebédidővel együtt)

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével kérjük a lolbert.noemi@optima-team.hu címre!